Kód
9968
Výrobca
Cena dopravy po celej SR: - EUR
100%
MSF
Objednajte telefonicky na +421 (0)221020574 Po-Pá 7:00-16:00
Pôvodná cena
622 EUR
Naša cena
505 EUR
Popis produktu
Související produkty (3)
Recenzie (5)
Štýlová sedacia súprava Gold Ponuka ostatných elementov nižšie Sedacia súprava má Ružinov jadro pre pohodlné sedenie 3-pohovka je rozkladacia vrátane úložného priestoru Možno vyberať z veľkej ponuky poťahov Vzorkovník poťahov nižšie Nohy sú drevené Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. Parametre (šírka x výška x hĺbka) 3R pohovka: 230x102x98cm, rozklad: 186x132cm POHOVKA GOLD 3ER Hľadáte novú pohovku, ale neradi experimentujete? Uprednostňujete klasiku a pohodlie pred extravaganciou? Pohovka Gold bude zlatou strednou cestou! Poslúži vám rovnako dobre cez deň ako v noci a úložný priestor pojme všetko, čo nechcete mať práve na očiach. Neváhajte a urobte si radosť! Sadnúť si, nič nerobiť a odpočívať, to je jedna z prostých radostí života. A práve pre takéto okamihy máme pripravené mäkučké, pohodlné sedačky, do ktorých sa môžete zaboriť a nemyslieť na nič ... alebo nanajvýš na to, kto vám doleje pohárik vína. Sedačka je rozkladacia a má za úlohu šetriť miesto a peniaze. Navyše nikdy neodpočíva - poslúži vám aj vašim hosťom vo dne aj v noci. Urobte si radosť jednoduchým nákupom krásne sedačky za skvelú cenu a užívajte si pohodlné bývanie. Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. VIAC Poťahy na VÝBER V kamenných predajniach - v e-shope je len obmedzená ponuka poťahov. Navštívte niektorú z našich kamenných predajní a vyberajte z väčšej ponuky poťahov. Urobte si radosť jednoduchým nákupom krásne sedačky za skvelú cenu a užívajte si pohodlné bývanie. Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. VIAC Poťahy na VÝBER V kamenných predajniach - v e-shope je len obmedzená ponuka poťahov. Navštívte niektorú z našich kamenných predajní a vyberajte z väčšej ponuky poťahov. Urobte si radosť jednoduchým nákupom krásne sedačky za skvelú cenu a užívajte si pohodlné bývanie. Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. VIAC Poťahy na VÝBER V kamenných predajniach - v e-shope je len obmedzená ponuka poťahov. Navštívte niektorú z našich kamenných predajní a vyberajte z väčšej ponuky poťahov.
Recenzie
Celkové hodnotenie:
100%
Rudolf Pouzar
100%
Jsem velmi spokojen.
Pohovka Gold 3er, potah pytlovina Berlin světle hnědá. Pohovka je krásná, velmi pohodlná, snadno rozložitelná na spaní. Jednoduchá montáž ( jen se přišroubují postranní madla ). Docela velký úložný prostor. Vysoká opěradla ( dá se opřít i hlava ).
O žádných záporech nevím.
Jana Součková
100%
Pohovka Gold 3ER potah žinilka CASABLANCA 2304 - béžová je nejúžasnější, nejkrásnější a nejpohodlnější jak na sezení, tak na spaní.Děkuji, že jsem si ji mohla objednat a pořídit. To co jsem si o této pohovce přečetla v popisu u obrázku, je pravda úplně ve všem. Konečně jsem velmi spokojená a šťastná. Děkuji Nábytku HELCEL, že vyrábí a prodává tak úžasně pohodlnou pohovku. Jana S.
Pohovka Gold 3ER Potah MSF : Potah žinilka CASABLANCA 2304 - béžová je nejkrásnější pohovka jakou jsem kdy v životě viděla :-) Nejen, že je krásná, ale je pohodlná jak na sezení, tak na spaní, prostě jsem nadšená a moc spokojená. Všem zájemcům tuto úžasnou pohovku doporučuji a nikdo nebude litovat. Opravdu je nejpohodlnější co jsem kdy kde viděla a teď jsem spojená, že ji mám doma - díky :-)
Pohovka GOLD 3ER - žádný zápor nemá!
Markéta Píchová
100%
splnila očkávání
Martin Salomon
100%
Spokojenost
Krásná a pohodlná
Zatím nezjištěny
Anna Kuchyňová
100%
zatím dobré
spokojenost
nic
Potah
Nákup u nás je radosť
Doprava po celej
ČR a SR za pár korun
Vlastná doprava=
nepoškodený tovar
Všetky produkty
sú 100% originál
Snadný nákup
na splátky
Skladom cez
2000 druhov nábytku
250 000 produktov
z celého sveta
Spolupráca
Nákup na splátky cez Home Credit
Splátková kalkulačka
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovedáme a objednávky vybavujeme v dobe: Pondelok - Piatok 7:00 - 16:00 h.
Naše predajne
Prihlasovací formulár
Zabudnuté hesloNová registrácia
Môj účet