Kód
9968
Výrobca
Cena dopravy po celej SR: - EUR
100%
MSF
Objednajte telefonicky na +421 (0)221020574 Po-Pá 8:00-16:00
Pôvodná cena
598 EUR
Naša cena
442 EUR
+
-
ks
Popis produktu
Související produkty (3)
Recenzie (5)
Štýlová sedacia súprava Gold Ponuka ostatných elementov nižšie Sedacia súprava má Ružinov jadro pre pohodlné sedenie 3-pohovka je rozkladacia vrátane úložného priestoru Možno vyberať z veľkej ponuky poťahov Vzorkovník poťahov nižšie Nohy sú drevené Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. Parametre (šírka x výška x hĺbka) 3R pohovka: 230x102x98cm, rozklad: 186x132cm POHOVKA GOLD 3ER Hľadáte novú pohovku, ale neradi experimentujete? Uprednostňujete klasiku a pohodlie pred extravaganciou? Pohovka Gold bude zlatou strednou cestou! Poslúži vám rovnako dobre cez deň ako v noci a úložný priestor pojme všetko, čo nechcete mať práve na očiach. Neváhajte a urobte si radosť! Sadnúť si, nič nerobiť a odpočívať, to je jedna z prostých radostí života. A práve pre takéto okamihy máme pripravené mäkučké, pohodlné sedačky, do ktorých sa môžete zaboriť a nemyslieť na nič ... alebo nanajvýš na to, kto vám doleje pohárik vína. Sedačka je rozkladacia a má za úlohu šetriť miesto a peniaze. Navyše nikdy neodpočíva - poslúži vám aj vašim hosťom vo dne aj v noci. Urobte si radosť jednoduchým nákupom krásne sedačky za skvelú cenu a užívajte si pohodlné bývanie. Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. VIAC Poťahy na VÝBER V kamenných predajniach - v e-shope je len obmedzená ponuka poťahov. Navštívte niektorú z našich kamenných predajní a vyberajte z väčšej ponuky poťahov. Urobte si radosť jednoduchým nákupom krásne sedačky za skvelú cenu a užívajte si pohodlné bývanie. Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. VIAC Poťahy na VÝBER V kamenných predajniach - v e-shope je len obmedzená ponuka poťahov. Navštívte niektorú z našich kamenných predajní a vyberajte z väčšej ponuky poťahov. Urobte si radosť jednoduchým nákupom krásne sedačky za skvelú cenu a užívajte si pohodlné bývanie. Viac informácií k ponúkaným poťahom a fotografie poťahov v plnom rozlíšení nájdete TU. VIAC Poťahy na VÝBER V kamenných predajniach - v e-shope je len obmedzená ponuka poťahov. Navštívte niektorú z našich kamenných predajní a vyberajte z väčšej ponuky poťahov.
Varianty skladom ihneď k dodaniu
Skladom vo variante Pytlovina Berlin 11 krémová
Dodacia lehota v inom prevedení: 2 - 6 týždňov
Recenzie
Celkové hodnotenie:
100%
Rudolf Pouzar
100%
Jsem velmi spokojen.
Pohovka Gold 3er, potah pytlovina Berlin světle hnědá. Pohovka je krásná, velmi pohodlná, snadno rozložitelná na spaní. Jednoduchá montáž ( jen se přišroubují postranní madla ). Docela velký úložný prostor. Vysoká opěradla ( dá se opřít i hlava ).
O žádných záporech nevím.
Jana Součková
100%
Pohovka Gold 3ER potah žinilka CASABLANCA 2304 - béžová je nejúžasnější, nejkrásnější a nejpohodlnější jak na sezení, tak na spaní.Děkuji, že jsem si ji mohla objednat a pořídit. To co jsem si o této pohovce přečetla v popisu u obrázku, je pravda úplně ve všem. Konečně jsem velmi spokojená a šťastná. Děkuji Nábytku HELCEL, že vyrábí a prodává tak úžasně pohodlnou pohovku. Jana S.
Pohovka Gold 3ER Potah MSF : Potah žinilka CASABLANCA 2304 - béžová je nejkrásnější pohovka jakou jsem kdy v životě viděla :-) Nejen, že je krásná, ale je pohodlná jak na sezení, tak na spaní, prostě jsem nadšená a moc spokojená. Všem zájemcům tuto úžasnou pohovku doporučuji a nikdo nebude litovat. Opravdu je nejpohodlnější co jsem kdy kde viděla a teď jsem spojená, že ji mám doma - díky :-)
Pohovka GOLD 3ER - žádný zápor nemá!
Markéta Píchová
100%
splnila očkávání
Martin Salomon
100%
Spokojenost
Krásná a pohodlná
Zatím nezjištěny
Anna Kuchyňová
100%
zatím dobré
spokojenost
nic
Potah
Nákup u nás je radosť
Doprava po celej
ČR a SR za pár korun
Vlastná doprava=
nepoškodený tovar
Všetky produkty
sú 100% originál
Snadný nákup
na splátky
Skladom cez
2000 druhov nábytku
250 000 produktov
z celého sveta
Spolupráca
Nákup na splátky cez Home Credit
Splátková kalkulačka
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovedáme a objednávky vybavujeme v dobe: Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00 h.
Naše predajne
Spracovanie dát
Schovať
Prihlasovací formulár
Zabudnuté hesloNová registrácia
Môj účet